UA-127740715-1

Vajzat kërkojnë/ djem 828

  Jam Sidola sh. Dua të kem lidhje me një djalë për lidhje serjoze. Jam  18 vjecce vetëm lidhje serjoze. Stop  lojrave dhe aventurava. Nr...

Vajzat kërkojnë/ djem 827

  Prsh  jam Ela nga Lezha, kërkoj një shok sekret e serjoz. Ju  lutem merrni me nr jo privat se I kam bllokuar. Anonime. Nr...

Vajzat kërkojnë/ djem 824

Jam Arta nga Shkodra dua të lidhem me një shok të mirë të jetë nga veriu. Ju mirëpres 0698711425. Jam Edona 34 vjeçe jetoj në...

Vajzat kërkojnë/ djem 823

Përshëndetje jam një vajzë nga tirana 30 vjeçe kërkoj një lidhje sekrete . . me një shok mirë të me mbajë mirë . ....

Vajzat kërkojnë/ djem 822

Jam një vajzë 31 vjeçe kam një fëmi jam e ndarë, jetoj në itali, kërkoj një mashkull për qëllime serioze ju lutem stop femit...

Vajzat kërkojnë/ djem 821

Përshëndetje. Unë që po ku shkruaj jam një vajzë nga tirana 29 vjeçe, jam për 1 lidhje sekrete me një person që të me...

Vajzat kërkojnë/ djem 820

Jam Esmaja, vajzë sexy, nga tirana 24 vjeçe, kërkoj djem 06846???72. Jam Sara 39 vjeçe e martuar, shumë keq nga ekonomia. Kërkoj një shok të...

Vajzat kërkojnë/ djem 819

Jam një zonjë që jetoj në Milano, Itali. Kërkoj një zoteri të sinqertë e me vlera njerëzore. Jam 45 vjeçe. Po nuk i pati...

Vajzat kërkojnë/ djem 818

Jam mami Jona 28 vj, dua lidhje të gjatë me një mik që më ndihmon nga ekonomija. kot stop 0688771078. Prsh jam një vajzë nga...

Vajzat kërkojnë/ djem 817-1

Përshëndetje jam një vajzë nga tr 26 e divorcuar kam një djalë kërkoj një lidhje serioze me një djalë që jeton jashtë Shqipërisë të...
WhatsApp chat
UA-127740715-1