UA-127740715-1
Home Romancë Emigrantët kërkojnë

Emigrantët kërkojnë

Emigrantët kërkojnë/ vajza 837

Kosova Jam Beki nga kosova po kërkoj një grua në zvicër, mosha 35 deri 40 vjeçe +38349732755. Zvicër Jam një djalë nga durrësi quhem Elton jam 28...

Emigrantët kërkojnë/ Vajza 795

Suedi Përshëndetje stafi i gazetës Paloma! Jam i interesuar të njihem me ndonjë vajzë nga Shqipëria, Unë jetoj në Suedi. Për më shumë: +46760051717 vvhatsapp...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 836

Amerikë Pershd jam Tani 47 vjec I divorcuar me një femije të rritur, me pune të mirë e passport jam dua të njihem me një...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 835

Belgjikë Prsh jam një zotëri 53 vjeç, jetoj në Belgjike kërkoj një lidhje sekrete me një fëmer të jetë mbi 38 vjeçe. Numrin tim mund...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 834

Amerikë A është dikush që kërkon të jetojë në USA. Nr tel 19784297939. Do të jem në shqipëri deri në dt 15 prill. Femra duhet...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 833

Gjermani Prsh jam Mert 33 vjeç jam i divorcuar dhe jam në kerkim të njeriut për të kaluar jeten për më shumë kontakt vvhatsapp 00491632471197...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 832

Suedi Okay! Jam 62 vjeç, lindur Tirane. Jetoj në Sueden. Interesohem, për lidhje serioze 50-65 vjeç. Zonja të jetojë jashtë, mundësisht në Vendet Skandinave, përfshihen...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 831

Amerika Përshëndetje Paloma. Jam një djalë 32 vjeç jetoj në usa prej me shumë se 6 vjet, do doja të kisha një lidhje me një...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 830

Francë Jam Xhimi nga Shkodra jetoj në Gjermani kam dëshirë të lidhem me një grua të martuar që din to ruajë sekretet e një lidhje...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 829

Finlandë Përsh. Jam 35 vjeç jetoj në finlandë, kërkoj një gocë për serjozisht. Ky është nr 00358465357446 vvhatsapp. Amerikë Kërkoj vajzë për lidhje serioze jetoj në nevv...
WhatsApp chat
UA-127740715-1