UA-127740715-1
Home Romancë Djemtë kërkojnë/Lidhje serioze

Djemtë kërkojnë/Lidhje serioze

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 831-3

Jam Ervisi 27 vjeç nga Korca, kërkoj një lidhje serjoze me njee vajzë nga Korca ose dhe nga qytetet e tjera. Mosha e saj...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 831-2

Pershendetitje më quajnë Tani jam 38 vjeç, jetoj në tiranë e kërkoj goca ose mami vetem për qef kam vend ku me nejt. Jam...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 831-1

Prsh.. Jam Miri nga Durrësi, jam 39vj, jam i pa martuar, kërkoj një vajzë vetëm për qëllime serjoze, kam shtëpinë time dhe zotëroj një...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 830-1

Prsh jam Eri nga tirana... Kam një javë që kam ardhe nga gjermani.. do kisha dëshirë të njoh ndonjë gocë për shoqëri për kafe.....

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 830-2

Prsh, jam një djalë 34 vjeç jetoj në tr jam i interesuar për njohje martesore vajza të jetë 25-35 vjeçe kushti është mos të...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 830-3

Përshëndetje. Jam NIKOLA nga Elbasani kërkoj një vajzë për lidhje serioze martese nga mosha 25 deri 35 vjeçe vvatchap 00392421065616. Jam Doriani 35 vj, desha...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 829-4

Në sytë e mi je univers dashurie. Je ujevare e pashtershme lumturie. Je diell i zjarrtë ndjenjash pa fund. Je kristal i brishte që...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 829-3

Jam Toni 30 vj nga Tirana ok në çdo drejtim. Kërkoj një mikeshë 25 - 40vj. Sms 068TGJPPPA Prsh Paloma jam Denisi po le ner...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 829-2

Jam Adi jam 38 vjeç jam në punë dua të njoh një vajzë për martesë dua që vajza të jetë nga mosha 28 vjeç...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 829-1

Përshëndetje si kaluat? Unë jam një djalë nga Mallakastra, banues në Patos për momentin unë jam i interesuar për një vajzë të mirë, vajzë...
WhatsApp chat
UA-127740715-1