UA-127740715-1
Home Romancë Djemtë kërkojnë/Lidhje sekrete

Djemtë kërkojnë/Lidhje sekrete

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 831-2

Prsh jam në kërkim të një femre deri në 35 vjeçe me pëlqen të njohe resp dhe besnikeri ndaj një njohje unë jam 42...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 830-2

Jam Aldi nga lushnja. Kërkoj një mami që po i digjet zogu nga zjarri. 068 47 85 728. Përshëndetje! kam një kërkesë për mamat e...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 830-1

Jam Olti 32 vjeç nga tirana kërkoj një lidhje sekrete 0698626922 Jam 44 vjeç nga puka i divorcuar jetoj ne ferizaj me shpi me qera,...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 829-1

Djali nga durrësi 32vjeç dua të njo një mikesh të sinqertë për një lidhje sekrete. Për më tepër 0682637443 Jam Iliri nga tr 48 vjeç...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 829-2

Prsh. G Paloma jam Tani 29 vj I gjatë ezmer simpatik kërkoj lidhje sekrete mami goca ska rëndësi nr 0688761994 Përshëndetje jam Andi 33 vjeç...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 829-3

Jam një zotëri nga tirana 44 vjeç, dua të njihem me një vajzë 33 44 vjeç për lidhje sekrete 0696197789 Jam një djalë nga Shkodra...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 828-2

Persh jam babi 44 vjeç kam dëshirë të njihem me një mami apo vajzë sekret pa interes të tel ose sms në 0699630568 ju...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 828-1

Jam  52 vjeç beqar simpatik rritur në tirane, dua të njihem me zonja në tirane, për lidhje sekrete mosha nuk ka rendesi 0693175992 viber...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 828-3

Jam Aveniri 57 vjeç nga TR i divorcuar, serioz, familjar e i përgjegjshëm në familje, pune e në jetë, me arsim të lartë e...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 827-2

Jam Auroni 25 Vjeç, kërkoj ndonjë femër qejflie dhe sekrete. Për më shumë ëhatsapp / Tel 069 83 97 873 Përshëndetje jam Eltoni nga Tirana...
WhatsApp chat
UA-127740715-1