UA-127740715-1
Home Romancë Djemtë kërkojnë/ Djem

Djemtë kërkojnë/ Djem

Djemtë kërkojnë/ djem dhe lidhje me cifte 836

Prsh jam nga tirana ak dua pasiv me vend ky esht nr im +355 69 919 6880 PershendetjeJemi cift familjar M 36 F 30. Kerkojme...

Djemtë kërkojnë/ djem 835

Persh jam një djalë nga korca 32 vj dua një lidhje me ndonjë mashkull (GAY) të jetë bizesmen që të më ndihmojë të punësohem...

Djemtë kërkojnë/ djem dhe cifte 834

Jam një djalë nga tirana në gjendje të mirë ekonomike dua një lidhje me një çift f.. m.. për momente të pa harruara tel...

Djemtë kërkojnë/ djem 833

Gay NGA durrësi shum serjoz dhe simpatik duhet të sponsorizoni. 0699508387 Jam një djalë nga tirana në gjendje ekonomike të mirë, dua një lidhje me...

Djemtë kërkojnë/ djem dhe cifte 832

Jam nga tr 35 vj kërkoj çifte të shëndoshë.. e theksoj të shëndetshme mbi 50 vj... tr. dr. elb.. nr im jo me privat...

Djemtë kërkojnë/ djem dhe cifte 831

Mirëmbrema Paloma . Jam një djalë pasiv bëj dhe aktivin. Kërkoj çuna të paster korrekt sekret me shkruani në gmail dritan. [email protected] com Përshëndetje jam...

Djemtë kërkojnë/ djem dhe cifte 830

Gay nga durrësi shumë serjoz dhe simpatik duhet të sponsorizoni. 0699508387 Jam mashkull 41 vjeç i martuar kërkoj çift ose ndonjë mami për seks në...

Djemtë kërkojnë/ djem dhe çifte 829

Përshëndetje kërkoj ndonjë çift të ri për njohje dhe për takim treshe. Kam shumë eksperiencë me çifte. Jam  28 vjeç trup i palestrum 182cm...

Djemtë kërkojnë/ djem dhe cifte 828

Kërkoj aktiv serioz tepër sekret familjar rreth 50 vjeç [email protected] com Ku janë çiftet serjoze? Jam Ervini 30 vj tiranë. Serjoz dhe i paraqitshëm. Kërkoj...

Djemtë kërkojnë/ djem dhe çifte 827

Bisex 25 vjeç king mashkullor, kërkoj vetëm çun king mashkullor për njohje ose më shumë, vetëm në vvhatsapp +355699946430. Aktiv nga tirana 35 vjeç mikun...
WhatsApp chat
UA-127740715-1