UA-127740715-1

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 833-2

Përshëndetje paloma quhem Renato jam nga korça kërkoj vajzen e ëndrave të mia. Nuk zhgënjej do me njihni. klb. ciao 0683944097. Përshëndetje, jam një djalë...

Vajzat kërkojnë/ djem 833

Jam një vajzë nga tirona 24 vjeçe banuese në tironë. Kërkoj lidhje serjoze me një djalë deri në moshë 35 vjeç të jete serjoz...

Emigrantët kërkojnë/ vajza 832

Suedi Okay! Jam 62 vjeç, lindur Tirane. Jetoj në Sueden. Interesohem, për lidhje serioze 50-65 vjeç. Zonja të jetojë jashtë, mundësisht në Vendet Skandinave, përfshihen...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 832-2

Jam nga shkodra kërkoj një mami për qef dhe shumë sekret le nr tel 0675501230 pres zile dhe sms Po dua të njihem me një...

Djemtë kërkojnë/ djem dhe cifte 832

Jam nga tr 35 vj kërkoj çifte të shëndoshë.. e theksoj të shëndetshme mbi 50 vj... tr. dr. elb.. nr im jo me privat...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 832-1

Përshëndetje nga Babi 42 vjeç nga Tirana, jam i interesuar për një lidhje sekrete me një Mami, tel 0698533181 Jam Ylli nga tirana 40 vjeç...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 832-1

Përshëndetje jam Marjo dua të njoh një vajzë pr serjozisht jo tallje jam nga korça 0697339398 Për gruan që kërkon një lidhje serioze me një...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 832-2

Jam Adi jam 38 vjeç jam në pune dua të njoh një vajzë për martesë dua që vajza të jetë nga mosha 28 vjeç...

Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 832-3

Prsh jam Ermali jam 20 vjeç banoj në tiranë. Kërkoj të njoh me një gocë për serjozisht +355 69 690 5079 Prsh jam Klevi nga...

Vajzat kërkojnë/ djem 832

Përshëndetje! Unë që po ju shkruaj këtë sms jam një vajzë 31 vjeçe nga Tirana. Jam beqare, preferoj të krijoj një lidhje serjoze me...
WhatsApp chat
UA-127740715-1