Home Lifestyle VIP-at kanë thënë...

VIP-at kanë thënë...

20 vjeçari që me këngën e parë mori 500 mijë komente

Leonardi është një 20 vjeçar shqiptar i lindur në Gjermani, që studion për ekonomi dhe informatikë, por me mbi 200 mijë fansa është i...

VIP-at kanë thënë / Andos: Ja cila do të jetë e ardhmja e rrokut...

  Në Kosovë e duan shumë dhe në Shqipëri gjithashtu, sidomos pas bashkëpunimit me Eugent Bushpepën në këngën “Adrenalina”. Ndoshta jo të gjithë e dinë...

VIP-at kanë thënë / Albana Osmani: Tiparet që e bëjnë të parezistueshëm një mashkull...

Albana, të shohim këtë herë në një format të ri, në “Big Brother Fan Club”, ku do të kesh edhe një rol të ri,...

VIP-at kanë thënë / Grupi Burn

Kur dolën në fillim djemtë nuk është se i morëm shumë seriozisht. Gati të gjithë menduam se ishin një tjetër bandë rroku që do...

VIP-at kanë thënë / Robert Berisha: “U puthëm katër muaj pas njohjes. Ishte e vështirë...

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë pa diskutim një ndër çiftet më të bukur të showbiz-it shqiptar. Si të tillë ata kanë tërhequr gjithmonë...

VIP-at kundër martesës!

Në kohët e sotme shumë gjëra kanë ndryshuar. Dhe më tepër se gjithçka, koncepti për dashurinë, familjen dhe martesën. Mund të bashkëjetosh, të bëhesh...

Edhe njëherë Adelina Ismajli, DIVA e përjetshme e skenës shqiptare!

Ajo është përcaktuar si Diva e muzikës shqiptare dhe me të drejtë sepse deri tani asnjë tjetër sado që është përpjekur nuk ja ka...

VIP-at kanë thënë / ALBANA ON TOP!

Albana Osmani është një nga prezantueset më të mira në ekranet shqiptare, për të mos thënë moderatorja më e mirë e programeve rinore. “Top...

VIP-at kanë thënë / Dreni dhe Anjeza të zhgënjyer nga “Dancing with the stars”

Kanë qenë ata të eliminuarit e parë të garës së vallëzimit të yjeve në “Dancing with the stars”. Një eliminim i dyfishtë, të cilin...

VIP-at kanë thënë / Besa: Klipi “Arabia”, gjëja më e vështirë që kam bërë...

Besa, shumë urime për këngën e re, “Zejemër”, një këngë shumë verore, pak reagge, shumë në modë si ritëm. Po ecën shumë mirë edhe...
WhatsApp chat