Home Histori Personale

Histori Personale

Punoj si prostitutë dhe jam krenare…

  Përshëndetje "Paloma"! Unë që po e shkruaj këtë histori jam një vajzë nga fshati, por që prej 4 vitesh jetoj në qytet. Erdha në...

 H.P./ Jeta e natës në Tiranë – Nga rrëfimi i një vajze

  Jeta e natës për këtë javë ishte e mbushur me më shumë  vente,  ku klasikeve të zakonshme “e premte”, “e shtunë” iu shtua dhe...

H.P./ Shoqja i thotë burrit vëlla

Unë jam 21 vjeçe e martuar që prej tre vitesh. Falë Zotit martesa shkon shumë mirë. Madje presim edhe një beb. Problemi im qëndron...

H.P./ Kam dashur dikur dikë, por sot dua akoma më shumë tim shoq

Kalova shumë vështirësi, por sot jam e lumtur… Po, unë kam dashur dikë para tim shoqi. Tani jam e martuar dhe kam familje me...

H.P./ Më la se kisha shumë lesh

  E di që historia ime mund t’ju bëjë të qeshni, mbase edhe unë po të isha në vendin tuaj do të qeshja njësoj, por...

Rigjetën vajzën pas 17 vitesh prej një rastësie të padëgjuar më parë!

Morne dhe Celeste Nurse arritën që të rigjejnë vajzën e tyre pas 17 vitesh. Gjithçka nisi vetëm 3 ditë pas lindjes së vogëlushes. Ajo u...

H.P./ Dy fjalë vajzës sime kokëfortë të martuar e me fëmijë

  Përshëndetje të dashur lexues të gazetës Paloma! Jam një nënë nga Kruja! Kam qenë arsimtare dhe tani jam pensioniste. Po shkruaj këtë letër jo...

H.P./ Mallkojmë ditën që i futëm në shtëpi

  Përshëndetje lexues të gazetës “Paloma”!  Kam vendosur të ndaj me ju një tjetër histori timen. Pasdite! Vrenjtësia e kësaj dite nëntori po më çon larg...

H.P./ Takim pas 10 vitesh

Në orë të vona të kësaj mbrëmjeje kam gjetur frymëzimin për të përcjellë për ju një histori, e cila më shumë është një falënderim...

Si e humba virgjërinë me një burrë të martuar

Si e humba virgjërinë me një burrë të martuar E dashur “Paloma”, ti je i vetmi vend ku unë gjej qetësi. Këto javë kanë qenë...
WhatsApp chat