Horoskopi ditor: 13 tetor

Dashi Dashuria: Sot do të keni mundësinë t’i jepni vëmendje imagjinatës suaj. Një shëtitje me miqtë ose partnerin do të jetë preteksti i përsosur për...

Horoskopi ditor: 12 tetor 2019

Dashi Dashuria: Në dashuri do të jeni joshës dhe bindës, të gatshëm për të sfiduar edhe vështirësitë më të mëdha në mënyrë që ta mbani...

Horoskopi ditor, e premte 11 tetor 2019

Dashi Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën...

Qenkan për t’u marrë për burrë/grua! 3 shenjat e horoskopit që nuk vonohen kurrë

E keni parasysh shprehjen “Për 5 minuta jam gati”? Këtë gjë e thonë gjithmonë njerëzit, për të justifikuar vonesat e tyre. Ndonëse përpiqen të bëhen...

Horoskopi ditor, e Enjte 10 Tetor 2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh...

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 tetor 2019

Dashi Dashuria: Sot do të jetë një ditë ngjarjesh dhe pritjesh të papritura që do t’ju bëjnë nervoz. Do të jetë mirë që të izoloheni...

Horoskopi ditor, e shtunë 5 tetor 2019

Dashi Gjatë kësaj fundjave duhet të bëni kujdes në raport me të tjerët, si në familje edhe në punë. Duket sikur jeni gati për luftë...

Mjerë kush nuk e ka dhe lum kush e gëzon, ja përse shoqja PESHORE...

Nuk ekziston një datë apo ditë e caktuar për të krijuar miqësi të reja. Ato mund të lindin në çdo kohë dhe në situatat...

Horoskopi ditor: 4 tetor 2019

Dashi Dashuria: Mundohuni të mos e humbni busullën tuaj, nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç mendoni. Mos u dorëzoni. Pak relaksim nuk ju lëndon asnjëherë...

Shenjat e horoskopit që notojnë në para; S’ngelin kurrë pa lekë në xhep

Dëshiron të dish se cilat janë shenjat e horoskopit të cilat i pëlqejnë shumë lekët dhe të cilët kanë prirjen për tu bërë të...
WhatsApp chat