Home Arkiv Kopertina Paloma 773

Kopertina Paloma 773

Kopertina, Paloma 784

Disa nga titujt ne ketij numri: Histori personale: Kur nusja e djalit të vë përfund -- Unë që po ju shkruaj jam një grua 63 vjeçe...

Kopertina, Paloma Nr. 781

Ju përshëndesim në këtë fillim jave me numrin më të ri të Palomës që sapo ka dalë në treg. Disa nga titujt në këtë...

Kopertina Paloma 775

Erdhem serish ne, me kete numer te ri te Palomes, ku do te mund te lexoni nje interviste shume te bukur e te sinqerte...

Kopertina e Paloma 773

Erdhi sërish fundjava dhe për ata lexues që e njohin këtë gazetë, mezi e presin të shtunën për ta shfletuar Palomën, që në këtë numër...

Kopertina e numrit 779

Përshëndetje për të gjithë ju palomistë!  Erdhëm sërish ne me Palomën, me informacione të domosdoshme që na nevojitet për jetën e përditshme, materiale për...

Kopertina 774 e Palomes

Pershendetje! Erdhi serish Paloma si cdo jave me intervista, histori personale dhe rubrika te tjera. Daljana Sejdia është nga ato prezantuese që ka preferuar të...

Kopertina 704

Shtator 2016

Kopertina, Paloma Nr 777

Përshëndetje! Kjo është kopertina e numrit të 777 të Palomes, në vitin e saj të 15-të. Faleminderit Palomistë që vazhdoni të jeni me ne! Mirënjohje!  

Kopertina 776

Erdhi sërish numri me i ri i Palomës si  cdo të shtunë, prej 15 vitesh me rradhë me informacione rreth shëndetit, me historinë personale ...
WhatsApp chat