“Ishte askushi dhe nuk e merrnin seriozisht!” Linda Rama tregon si e njohu Ermonela...

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama ka dhënë një intervistë ekskluzive për “Together Magazine”, ku ka folur me optimizëm për vendin e saj dhe në...

Nga Ermal Mamaqi tek Almeda Abazi e Greta Koçi, kështu do të duken të...

Ditën e sotme në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto komike të personazheve të njohur të ekranit, të cilat po bëjnë namin. Një program i...

Ronela Hajati rrezikon jetën për klipin e ri! Publikon videon ku desh rrëzohet nga...

Ronela Hajati përkushtohet shumë që klipet e saj të dalin të mrekullueshëm! Madje aq shumë përkushtohet saqë, ka rrezikuar jetën për xhirimet e klipit më...

Kejvina rikthehet në “Klan”, por jo tek Ermali: Ja ku do ta shohim ish-velinën...

Kejvina Kthella do të kthehet shumë shpejt në televizionin “Klan”, por jo pranë Ermal Mamaqit. Bukuroshja bjonde e cila u largua nga emisioni “Xing me...

Nesër në “Vrasje të Vogla”/ “Burxhu shpërngulet pranë Arzusë” –Episodi 54

  Pelin zgjedh të mbaj anën e Burxhusë. Buxhusë i duhet të zgjedhë ndërmejt shoqërisë me Merven ose me Pelinin. Ajo zgjedh Merven. Arzu i tregon...

Çfarë ndodhi që e detyroi Eni Çobanin të ngrihej nga vendi e të merrte...

Një çështje e pazgjidhur prone ka dy të diela që trajtohet tek “Shihemi në Gjyq” me ndërmjetësimin e Eni Çobanit. Është fjala për një zotëri...

Të hënën në “Vrasje të Vogla”/ “Serhan heq dorë nga Oja” –Episodi 53

  Serhan largohet nga darka i shqetësuar për Merven. Merve e ka inskenuar çdo gjë vetë duke u shtrirur sikur e kanë sulmuar. Ajo i...

Dy janë pikat më të larta të lumturisë në jetë; Ato do të përjetoni...

Eksperimentet tregojne se vetëm në këtë moshë do të përjetoni lumturinë e vërtetë Mendoni se keni arritur tashmë kulmin e lumturisë në jetë? Epo prisni...

Super performancë! Djaloshi shqiptar kalon gjysmëfinalen e “The Voice” në Francë

Gjon Muharremaj vijon të shkëlqejë në Francë! 20-vjeçari shqiptar rrëmbeu zemrat e publikut dhe të jurisë së “The Voice of France” që në daljen e...

Nuk e fsheh më! Era Istrefi festoi gjithë natën me partnerin dhe ja pamjet...

Aty ku ndodhet këngëtari britanik Julian Perreta, gjendet edhe Era Istrefi! Këngëtarja nuk e fsheh më lidhjen e saj romantike me Julian dhe tashmë publikon...
WhatsApp chat