Burak dhe Fahriye bëhen prindër për herë të parë! Zbulohet momenti nga lindja e djalit

Dy aktorët e njohur turq, Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen u bënë prindër për herë të parë.

Sipas medias turke “EnMagazine”, Burak e ka shoqëruar bashkëshorten gjatë lindjes dhe u emocionua shumë kur mori djalin në krahë.

Ata janë të martuar prej dy vitesh dhe emrin e fëmijës së tyre e zbuluan një muaj më parë. Djali i tyre është pagëzuar me emrin Karan dhe mësohet se lindi me një peshë prej 3 kg e 670 gr dhe 52 cm i gjatë.

Mediat turke raportojnë se nëna dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore.

iconstyle.al

Facebook Comments
Loading...