Armina Mevlani si rrallëherë më parë! Publikon foton ku shfaqet me flokët e saj natyralë dhe ne mbetëm WOW

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani gjithnjë kujdeset që imazhin e saj ta kurojë deri në detaje.

Po t’i hedhim një sy profilit në Instagram, vëmë re që herë pas here ajo ndryshon look, duke përdorur aksesorë nga më të ndryshimit, por që e bëjmë të duket vërtetë mjaft trendy.

Qershia mbi tortë në pamjen e saj janë flokët që ajo i stilon ndryshe çdo herë duke na e bërë të vështirë për të zbuluar si i ka flokët e vërtetë.

Mirëpo, së fundmi bukuroshja na e ka shuar kuriozitetin teksa ka postuar një foto në Insta Story ka shfaqet me flokët e saj natyralë.

“Flokët e mi natyralë me një truk të vogël që unë u bëj!”- mbishkruan ajo.

Siç mund ta shikoni edhe ju vetë në foton e mëposhtme, Armina paska kaçurrela që shumë femra i ëndërrojnë.

Ndërkohë në videon në vijim, blogerja deklaroi se trukun e saj do ta ndajë edhe me të tjerët nëse ata e dëshirojnë një gjë të tillë.

 
Facebook Comments
Loading...