Aktorja e njohur turke në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e bebit

Aktorja turke, Xhevahir Turan u bë e njohur për publikun shqiptar vitin e kaluar.

Ajo luante në rolin e ‘Ezgi’ në serialin “Pavarësisht dashurisë”.

Aktorja prej disa kohësh është martuar dhe paskemi të reja nga jeta e saj.

Nëpërmjet fotove në Instagram, ‘Ezgi’ ka zbuluar se është shtatzënë për herë të parë.

Gjatë kësaj kohe ajo është aktive në rrjetet sociale dhe ndan me të gjithë ndjekësit foto nga pritja e ëmbël.

Së fundmi ajo ka organizuar edhe një festë dhe ka zbuluar se është në pritje të një vajze.

Facebook Comments
Loading...