UA-127740715-1

Telenovela

Show Bizz

Disa truke të thjeshta si të pastroni kabinën e dushit që smërçi dhe myku...

Të pastrosh kabinën e dushit prej xhami mund të jetë një punë e lodhshme. Këtë e dinë shumë mirë zonjat e shtëpisë të cilat...

Kejvina do bëhet mami shumë shpejt dhe mesa duket do jetë në Romë

Kejvina Kthella njihet tashmë si “velina që la Xingun për Italinë”. Madje, mbrëmë një ndjekës në Instagram e pyeti se ç’do në Shqipëri akoma...

Pamjet që humbëm! Modelja shqiptare paska ngritur gishtin e mesit në tapetin e kuq...

Shumë e ëndërrojnë të shkelin në tapetin e kuq të Kanës! Këtë vit, patën fatin shumë vajza të famshme shqiptare të parakalojnë në të dhe...

Horoskopi ditor, e Shtunë 25 Maj 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do...

Astrologji

Mister X

94,878FansLike
81,524FollowersFollow
1,192FollowersFollow
Loading...

Fan Club

Pse Alban Skënderaj nuk po e zgjeron karrierën e tij dhe...

Alban Skënderaj është padyshim një nga artisët e vërtetë që kanë ngulur rrënjët shumë thellë në muzikën shqiptare. Shqipëria, trevat dhe diaspora nuk rreshtin...
Facebook Comments
Loading...
WhatsApp chat
UA-127740715-1