UA-127740715-1

Telenovela

Show Bizz

Shifra marramendëse që fitoi Meryem Uzerli, vetëm për t’u paraqitur në një event!

Meryem Uzerli duket se është fokusuar totalisht në reklamat apo përfaqësimin e brandeve të njohura botërore. Ndonëse nuk e kemi parë më në ekran,...

Burak Ozcivit prezantoi motrën e tij dhe fansat nuk u ndalën

Burak Ozcivit ka ndarë një foto në instagram me motrën e tij. Deri para pak kohësh, Burcun Ozcivit kishte një profil privat dhe me...

Iva Tiço i kthehet ashpër komentuesit, pasi e pyetën përse nuk martohet!

Iva Tiço është një ndër gazetaret më të pëlqyera të medias shqiptare. Por ndonjëherë njerëzit zgjedhin të bëjnë komente jo etike dhe të papërshtatshme...

Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit do t’iu bëjnë pjesë të jetës së tyre me...

Interesi i publikut për çiftin e njohur nuk shuhet kurrë. Fansat e tyre në mbarë botën, duket sikur nuk kanë të ngopur me detajet...

Astrologji

Mister X

90,432FansLike
77,804FollowersFollow
1,193FollowersFollow
Loading...

Fan Club

Enca vs Noizy / Kush ishte shkaku i krisjes së mardhënies...

Noizy është padyshim një ndër artistët që solli risi në muzikën rrep shqiptare kur u fut në treg dhe padyshim që nga ajo kohë...
Facebook Comments
Loading...
WhatsApp chat
UA-127740715-1